Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | WARNER NNS3674.1 |
| EAN | 0075597918069 |
| Release Date | April 9, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,367
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Big Science |
|---|---|
| Sanatci | Anderson, Laurie |
| Cikis tarihi | 2021-04-09 |
| EAN/UPC | 0075597918069 |
| Label | Nonesuch |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | WARNER NNS3674.1 |
| EAN | 0075597918069 |
| Release Date | April 9, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.