Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | GIANT MUSIC GIAM3272.1 |
| EAN | 0716841632729 |
| Release Date | November 1, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 310 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,664
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Venice |
|---|---|
| Sanatci | Anderson .Paak |
| Cikis tarihi | 2025-01-17 |
| EAN/UPC | 0716841632729 |
| Label | Giant Music |
| Format | LP |
| Tur | Dance / R&B/Hip-Hop |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | GIANT MUSIC GIAM3272.1 |
| EAN | 0716841632729 |
| Release Date | November 1, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 310 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.