Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | PROPHONE PROP344.1 |
| EAN | 0822359004092 |
| Release Date | September 6, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 6 mm · 306 g |
| Weight | 306 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,255
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Impressions of Evans |
|---|---|
| Sanatci | Andersson, Ellen |
| Cikis tarihi | 2024-09-06 |
| EAN/UPC | 0822359004092 |
| Label | Prophone |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | PROPHONE PROP344.1 |
| EAN | 0822359004092 |
| Release Date | September 6, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 6 mm · 306 g |
| Weight | 306 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.