Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | NUMERO NUM813LP |
| EAN | 0825764181310 |
| Release Date | July 7, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 316 × 5 mm · 319 g |
| Weight | 319 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,413
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Apart: Demos (1980-1984) |
|---|---|
| Sanatci | Gibson, Andre & Universal Togetherness Band |
| Cikis tarihi | 2023-07-07 |
| EAN/UPC | 0825764181310 |
| Label | Numero |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Funk |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | NUMERO NUM813LP |
| EAN | 0825764181310 |
| Release Date | July 7, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 316 × 5 mm · 319 g |
| Weight | 319 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.