Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | MAD ABOUT RECORDS MAR092 |
| EAN | 4040824092993 |
| Release Date | November 24, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 318 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,866
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Space Trip |
|---|---|
| Sanatci | Appendix |
| Cikis tarihi | 2023-09-28 |
| EAN/UPC | 4040824092993 |
| Label | Mad About |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | MAD ABOUT RECORDS MAR092 |
| EAN | 4040824092993 |
| Release Date | November 24, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 318 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.