Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | BLKRTZ BLKRTZ037 |
| EAN | 4250101427466 |
| Release Date | July 30, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 319 × 325 × 4 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,322
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Dub Conference Vol. 1 |
|---|---|
| Sanatci | Appleblim |
| Cikis tarihi | 2021-08-20 |
| EAN/UPC | 4250101427466 |
| Label | Blkrtz |
| Format | LP |
| Tur | Dance |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | BLKRTZ BLKRTZ037 |
| EAN | 4250101427466 |
| Release Date | July 30, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 319 × 325 × 4 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.