Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | TOUGH LOVE IMT6954806.2 |
| EAN | 5055869548069 |
| Release Date | October 8, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 200 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 200 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,146
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | If the Ceiling Were a Kite: Vol. 1 (Cream) |
|---|---|
| Sanatci | April Magazine |
| Cikis tarihi | 2021-10-08 |
| EAN/UPC | 5055869548069 |
| Label | Tough Love |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Alternative |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | TOUGH LOVE IMT6954806.2 |
| EAN | 5055869548069 |
| Release Date | October 8, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 200 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 200 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.