Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | GONER RECORDS 134GONE |
| EAN | 0600385269919 |
| Release Date | December 2, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,095
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Last Nite In Paradise |
|---|---|
| Sanatci | Aquarian Blood |
| Cikis tarihi | 2017-02-24 |
| EAN/UPC | 0600385269919 |
| Label | Goner |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | GONER RECORDS 134GONE |
| EAN | 0600385269919 |
| Release Date | December 2, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.