Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | CENTURY MEDIA 19658814611 |
| EAN | 0196588146114 |
| Release Date | July 28, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 315 × 318 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,455
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Rise of the Tyrant (Re-Issue 2023) |
|---|---|
| Sanatci | Arch Enemy |
| Cikis tarihi | 2023-07-28 |
| EAN/UPC | 0196588146114 |
| Label | Century Media |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Speed/Thrash/Death Metal |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | CENTURY MEDIA 19658814611 |
| EAN | 0196588146114 |
| Release Date | July 28, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 315 × 318 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.