Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | PIAS PIAS6316139.1 |
| EAN | 5400863161392 |
| Release Date | November 8, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,137
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Noise |
|---|---|
| Sanatci | Archive |
| Cikis tarihi | 2024-11-08 |
| EAN/UPC | 5400863161392 |
| Label | Pias |
| Format | LP |
| Tur | Indie & Alternative / Alternative Rock |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | PIAS PIAS6316139.1 |
| EAN | 5400863161392 |
| Release Date | November 8, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.