Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | XL XLLP750 |
| EAN | 0634904075019 |
| Release Date | September 22, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 288 g |
| Weight | 288 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,448
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | A New Place 2 Drown |
|---|---|
| Sanatci | Marshall, Archy |
| Cikis tarihi | 2016-09-22 |
| EAN/UPC | 0634904075019 |
| Label | Xl |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Electronic |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | XL XLLP750 |
| EAN | 0634904075019 |
| Release Date | September 22, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 288 g |
| Weight | 288 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.