Ek Bilgi
| Label | METAL BLADE MTB151522.2 |
|---|---|
| EAN | 0039841515220 |
| Release Date | January 7, 2013 |
| Product_type | DVD |
| Dimensions | 145 × 132 × 17 mm · 108 g |
| Weight | 108 g |
| Region | Region 1 (Canada og USA) Region 2 (Europa) |
| Discs / Records | 2 |
₺1,537
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Awakened |
|---|---|
| Sanatci | As I Lay Dying |
| Cikis tarihi | 2014-04-30 |
| EAN/UPC | 0039841515220 |
| Label | Metal Blade |
| Format | CD |
| Tur | Rock / Heavy Metal |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | METAL BLADE MTB151522.2 |
|---|---|
| EAN | 0039841515220 |
| Release Date | January 7, 2013 |
| Product_type | DVD |
| Dimensions | 145 × 132 × 17 mm · 108 g |
| Weight | 108 g |
| Region | Region 1 (Canada og USA) Region 2 (Europa) |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.