Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | DETUNED MUSIC DTN001DVD |
| EAN | 5055300315878 |
| Release Date | September 13, 2010 |
| Product_type | DVD |
| Dimensions | 138 × 193 × 11 mm · 144 g |
| Weight | 144 g |
| Region | Region 2 (Europa) |
| Discs / Records | 2 |
₺1,539
| Style | |
|---|---|
| Label | DETUNED MUSIC DTN001DVD |
| EAN | 5055300315878 |
| Release Date | September 13, 2010 |
| Product_type | DVD |
| Dimensions | 138 × 193 × 11 mm · 144 g |
| Weight | 144 g |
| Region | Region 2 (Europa) |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.