Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | SDBAN ULTRA SDBA37.1 |
| EAN | 5414166670635 |
| Release Date | October 27, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 312 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,807
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Maelstrom |
|---|---|
| Sanatci | Azmari |
| Cikis tarihi | 2023-10-27 |
| EAN/UPC | 5414166670635 |
| Label | Sdban Ultra |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | SDBAN ULTRA SDBA37.1 |
| EAN | 5414166670635 |
| Release Date | October 27, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 312 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.