Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | TOUCH TUHR123.1 |
| EAN | 5050580795037 |
| Release Date | May 19, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,127
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Intimaa |
|---|---|
| Sanatci | Bana Haffar |
| Cikis tarihi | 2023-05-19 |
| EAN/UPC | 5050580795037 |
| Label | Touch |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Electronic |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | TOUCH TUHR123.1 |
| EAN | 5050580795037 |
| Release Date | May 19, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.