Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | DVD |
| Label | ALPHA ALLP293.2 |
| EAN | 3760014192937 |
| Release Date | September 22, 2017 |
| Media | CD and DVD |
| Dimensions | 126 × 140 × 15 mm · 139 g |
| Weight | 139 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,615
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Crazy Girl Crazy |
|---|---|
| Sanatci | Hannigan, Barbara |
| Cikis tarihi | 2024-07-19 |
| EAN/UPC | 3760014192937 |
| Label | Alpha |
| Format | CD |
| Tur | Classical |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | DVD |
| Label | ALPHA ALLP293.2 |
| EAN | 3760014192937 |
| Release Date | September 22, 2017 |
| Media | CD and DVD |
| Dimensions | 126 × 140 × 15 mm · 139 g |
| Weight | 139 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.