Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | EMPIRE STXB928.1 |
| EAN | 0197342098922 |
| Release Date | March 1, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 315 × 9 mm · 531 g |
| Weight | 531 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,897
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Barclay Crenshaw |
|---|---|
| Sanatci | Crenshaw, Barclay |
| Cikis tarihi | 2024-03-01 |
| EAN/UPC | 0197342098922 |
| Label | Empire |
| Format | LP |
| Tur | Dance |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | EMPIRE STXB928.1 |
| EAN | 0197342098922 |
| Release Date | March 1, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 315 × 9 mm · 531 g |
| Weight | 531 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.