Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | WICHITA RECORDINGS WEBB610LP |
| EAN | 5055036216104 |
| Release Date | December 10, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 318 × 318 × 6 mm · 340 g |
| Weight | 340 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,466
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Bauhaus, L'appartamento |
|---|---|
| Sanatci | Bardo, Julia |
| Cikis tarihi | 2021-12-17 |
| EAN/UPC | 5055036216104 |
| Label | Wichita |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Alternative |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | WICHITA RECORDINGS WEBB610LP |
| EAN | 5055036216104 |
| Release Date | December 10, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 318 × 318 × 6 mm · 340 g |
| Weight | 340 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.