Ek Bilgi
| Product_type | CD |
|---|---|
| Label | DEMENTED PUNK DPCD004 |
| EAN | 0859433007151 |
| Release Date | December 22, 2023 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 123 × 140 × 10 mm · 108 g |
| Weight | 108 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,222
| Product_type | CD |
|---|---|
| Label | DEMENTED PUNK DPCD004 |
| EAN | 0859433007151 |
| Release Date | December 22, 2023 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 123 × 140 × 10 mm · 108 g |
| Weight | 108 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.