Ek Bilgi
| Product_type | CD |
|---|---|
| Label | G59 RECORDS G591006CD |
| EAN | 0199350925368 |
| Release Date | October 17, 2025 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 125 × 128 × 10 mm · 108 g |
| Weight | 108 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,178
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Thy Kingdom Come |
|---|---|
| Sanatci | $Uicideboy$ |
| Cikis tarihi | 2025-10-10 |
| EAN/UPC | 0199350925368 |
| Label | G59 Records |
| Format | CD |
| Tur | Hip Hop & Rap |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Product_type | CD |
|---|---|
| Label | G59 RECORDS G591006CD |
| EAN | 0199350925368 |
| Release Date | October 17, 2025 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 125 × 128 × 10 mm · 108 g |
| Weight | 108 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.