Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | RHINO/GLOBAL CATALOGUE 190295037383 |
| EAN | 0190295037383 |
| Release Date | December 2, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 312 × 9 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,266
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | An Introduction To Syd Barrett |
|---|---|
| Sanatci | Barrett, Syd |
| Cikis tarihi | 2022-12-02 |
| EAN/UPC | 0190295037383 |
| Label | Plg |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | RHINO/GLOBAL CATALOGUE 190295037383 |
| EAN | 0190295037383 |
| Release Date | December 2, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 312 × 9 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.