Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | BL.SO BSILP60 |
| EAN | 6490351059170 |
| Release Date | July 8, 2002 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,587
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Step It Up Youthman |
|---|---|
| Sanatci | Brown, Barry |
| Cikis tarihi | 2019-06-28 |
| EAN/UPC | 6490351059170 |
| Label | Black Solidarity |
| Format | LP |
| Tur | World / Reggae |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | BL.SO BSILP60 |
| EAN | 6490351059170 |
| Release Date | July 8, 2002 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.