Ek Bilgi
| Product_type | CD |
|---|---|
| Label | YEP ROC RECORDS LPYEP2375 |
| EAN | 0634457237513 |
| Release Date | March 25, 2014 |
| Media | CD and LP (vinyl) |
| Dimensions | 315 × 315 × 9 mm · 567 g |
| Weight | 567 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,793
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | 3rd |
|---|---|
| Sanatci | Baseball Project, the |
| Cikis tarihi | 2014-03-27 |
| EAN/UPC | 0634457237513 |
| Label | Yep Roc |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Alternative |
| Birim sayisi | 3 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Product_type | CD |
|---|---|
| Label | YEP ROC RECORDS LPYEP2375 |
| EAN | 0634457237513 |
| Release Date | March 25, 2014 |
| Media | CD and LP (vinyl) |
| Dimensions | 315 × 315 × 9 mm · 567 g |
| Weight | 567 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.