Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | RUF RF2056.1 |
| EAN | 0710347205616 |
| Release Date | June 14, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 327 × 6 mm · 256 g |
| Weight | 256 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,487
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Soul of the King |
|---|---|
| Sanatci | Bb King Blues Band |
| Cikis tarihi | 2019-06-14 |
| EAN/UPC | 0710347205616 |
| Label | Ruf |
| Format | LP |
| Tur | Pop / Rhythm & Blues |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | RUF RF2056.1 |
| EAN | 0710347205616 |
| Release Date | June 14, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 327 × 6 mm · 256 g |
| Weight | 256 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.