Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | SILVA SCREEN SLVC1543.1 |
| EAN | 0738572154370 |
| Release Date | January 31, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 315 × 318 × 4 mm · 252 g |
| Weight | 252 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,302
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Fourth Dimension |
|---|---|
| Sanatci | Bbc Radiophonic Workshop |
| Cikis tarihi | 2020-01-31 |
| EAN/UPC | 0738572154370 |
| Label | Silva Screen |
| Format | LP |
| Tur | Various Audio / Experimental |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | SILVA SCREEN SLVC1543.1 |
| EAN | 0738572154370 |
| Release Date | January 31, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 315 × 318 × 4 mm · 252 g |
| Weight | 252 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.