Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | BOMP! RECORDS LPBOMP4090 |
| EAN | 0095081409019 |
| Release Date | July 8, 2008 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 314 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,307
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Tie Your Noose |
|---|---|
| Sanatci | Bbq |
| Cikis tarihi | 2008-07-08 |
| EAN/UPC | 0095081409019 |
| Label | Bomp |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Garage |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | BOMP! RECORDS LPBOMP4090 |
| EAN | 0095081409019 |
| Release Date | July 8, 2008 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 314 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.