Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | BELLA UNION BELLA1429V |
| EAN | 5400863092252 |
| Release Date | May 12, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 317 × 4 mm · 274 g |
| Weight | 274 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,505
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Last Rotation of Earth |
|---|---|
| Sanatci | Bc Camplight |
| Cikis tarihi | 2023-05-12 |
| EAN/UPC | 5400863092252 |
| Label | Bella Union |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Alternative |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | BELLA UNION BELLA1429V |
| EAN | 5400863092252 |
| Release Date | May 12, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 317 × 4 mm · 274 g |
| Weight | 274 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.