Ek Bilgi
| Label | LONESTAR RECORDS |
|---|---|
| EAN | 4059251368885 |
| Release Date | August 2, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,046
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | The Red, White and Black |
|---|---|
| Sanatci | Bellrays |
| Cikis tarihi | 2024-07-26 |
| EAN/UPC | 4059251368885 |
| Label | Lonestar |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Punk |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | LONESTAR RECORDS |
|---|---|
| EAN | 4059251368885 |
| Release Date | August 2, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.