Ek Bilgi
| Label | CARPARK LP-CAK-143C5 |
|---|---|
| EAN | 0677517914344 |
| Release Date | June 27, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 313 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,324
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Jump Rope Gazers |
|---|---|
| Sanatci | Beths |
| Cikis tarihi | 2025-06-27 |
| EAN/UPC | 0677517914344 |
| Label | Carpark |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Alternative |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | CARPARK LP-CAK-143C5 |
|---|---|
| EAN | 0677517914344 |
| Release Date | June 27, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 313 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.