Ek Bilgi
| Label | LA VIDA ES UN MUS MUS320 |
|---|---|
| EAN | 5056321697813 |
| Release Date | August 1, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,195
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Renaissance |
|---|---|
| Sanatci | Beton Arme |
| Cikis tarihi | 2025-08-01 |
| EAN/UPC | 5056321697813 |
| Label | La Vida Es Un Mus |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Punk |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | LA VIDA ES UN MUS MUS320 |
|---|---|
| EAN | 5056321697813 |
| Release Date | August 1, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.