Ek Bilgi
| Product_type | DVD |
|---|---|
| Label | Sony Music 88985336822 |
| EAN | 0889853368228 |
| Release Date | May 6, 2016 |
| Media | CD and DVD |
| Dimensions | 140 × 190 × 14 mm · 125 g |
| Weight | 125 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,468
| Product_type | DVD |
|---|---|
| Label | Sony Music 88985336822 |
| EAN | 0889853368228 |
| Release Date | May 6, 2016 |
| Media | CD and DVD |
| Dimensions | 140 × 190 × 14 mm · 125 g |
| Weight | 125 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.