Ek Bilgi
| Label | BIKINI KILL BK001 |
|---|---|
| EAN | 0851647004124 |
| Release Date | September 24, 2015 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 315 × 6 mm · 256 g |
| Weight | 256 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,815
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Revolution Girl Style Now |
|---|---|
| Sanatci | Bikini Kill |
| Cikis tarihi | 2015-09-24 |
| EAN/UPC | 0851647004124 |
| Label | Bikini Kill |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Punk |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | BIKINI KILL BK001 |
|---|---|
| EAN | 0851647004124 |
| Release Date | September 24, 2015 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 315 × 6 mm · 256 g |
| Weight | 256 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.