Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | ALTERNATIVE 060255791948 |
| EAN | 0602557919486 |
| Release Date | December 28, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 252 g |
| Weight | 252 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,550
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Dont Smile At Me |
|---|---|
| Sanatci | Eilish, Billie |
| Cikis tarihi | 2019-02-14 |
| EAN/UPC | 0602557919486 |
| Label | Interscope |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | ALTERNATIVE 060255791948 |
| EAN | 0602557919486 |
| Release Date | December 28, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 252 g |
| Weight | 252 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.