Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | ONE LITTLE INDIAN RECORDS TPLP71 |
| EAN | 5016958032913 |
| Release Date | September 22, 1997 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 4 mm · 306 g |
| Weight | 306 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,471
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Homogenic |
|---|---|
| Sanatci | Bjork |
| Cikis tarihi | 2022-08-12 |
| EAN/UPC | 5016958032913 |
| Label | One Little Independent |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Electronic |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | ONE LITTLE INDIAN RECORDS TPLP71 |
| EAN | 5016958032913 |
| Release Date | September 22, 1997 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 4 mm · 306 g |
| Weight | 306 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.