Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | ULTRA-VYBE TPLP101 |
| EAN | 5016958046019 |
| Release Date | May 19, 2003 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 314 × 8 mm · 554 g |
| Weight | 554 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,658
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Vespertine |
|---|---|
| Sanatci | Bjork |
| Cikis tarihi | 2016-06-23 |
| EAN/UPC | 5016958046019 |
| Label | One Little Independent |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Electronic |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | ULTRA-VYBE TPLP101 |
| EAN | 5016958046019 |
| Release Date | May 19, 2003 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 314 × 8 mm · 554 g |
| Weight | 554 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.