Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | VIRGIN MUSIC MSAL79.1 |
| EAN | 0812814023799 |
| Release Date | November 15, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 270 g |
| Weight | 270 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,485
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Dive |
|---|---|
| Sanatci | Black Milk |
| Cikis tarihi | 2019-11-15 |
| EAN/UPC | 0812814023799 |
| Label | Virgin Music |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Hip-Hop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | VIRGIN MUSIC MSAL79.1 |
| EAN | 0812814023799 |
| Release Date | November 15, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 270 g |
| Weight | 270 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.