Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | SANCTUARY RECORDS BMGRM055LP |
| EAN | 5414939920806 |
| Release Date | June 22, 2015 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 288 g |
| Weight | 288 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,411
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Master of Reality |
|---|---|
| Sanatci | Black Sabbath |
| Cikis tarihi | 2015-04-20 |
| EAN/UPC | 5414939920806 |
| Label | Bmg |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Heavy Metal |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | SANCTUARY RECORDS BMGRM055LP |
| EAN | 5414939920806 |
| Release Date | June 22, 2015 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 288 g |
| Weight | 288 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.