Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | VHF VHF153 |
| EAN | 0783881015317 |
| Release Date | April 2, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 314 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,173
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Friend's Peace |
|---|---|
| Sanatci | Black Twig Pickers |
| Cikis tarihi | 2021-04-02 |
| EAN/UPC | 0783881015317 |
| Label | Vhf |
| Format | LP |
| Tur | World / Folk |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | VHF VHF153 |
| EAN | 0783881015317 |
| Release Date | April 2, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 314 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.