Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | DON GIOVANNI LPDG046 |
| EAN | 0633757228412 |
| Release Date | September 2, 2013 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 252 g |
| Weight | 252 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,893
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Summer of Indifference |
|---|---|
| Sanatci | Black Wine |
| Cikis tarihi | 2013-09-02 |
| EAN/UPC | 0633757228412 |
| Label | Don Giovanni |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Punk |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | DON GIOVANNI LPDG046 |
| EAN | 0633757228412 |
| Release Date | September 2, 2013 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 252 g |
| Weight | 252 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.