Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| EAN | 0602517753167 |
| Release Date | July 18, 2008 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 318 × 318 × 6 mm · 270 g |
| Weight | 270 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,653
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Blind Faith |
|---|---|
| Sanatci | Blind Faith |
| Cikis tarihi | 2008-07-17 |
| EAN/UPC | 0602517753167 |
| Label | Polydor |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| EAN | 0602517753167 |
| Release Date | July 18, 2008 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 318 × 318 × 6 mm · 270 g |
| Weight | 270 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.