Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Music On Vinyl MOVL6203376.1 |
| EAN | 8719262033764 |
| Release Date | March 22, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 4 mm · 288 g |
| Weight | 288 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,220
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Branigan |
|---|---|
| Sanatci | Branigan, Laura |
| Cikis tarihi | 2024-03-22 |
| EAN/UPC | 8719262033764 |
| Label | Music On Vinyl |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Electronic |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Music On Vinyl MOVL6203376.1 |
| EAN | 8719262033764 |
| Release Date | March 22, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 4 mm · 288 g |
| Weight | 288 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.