Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | FLYING NUN RECORDS FN385LP |
| EAN | 0942190363490 |
| Release Date | July 14, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 315 × 7 mm · 490 g |
| Weight | 490 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,027
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Bressa Creeting Cake |
|---|---|
| Sanatci | Bressa Creeting Cake |
| Cikis tarihi | 2017-07-14 |
| EAN/UPC | 0942190363490 |
| Label | Flying Nun |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | FLYING NUN RECORDS FN385LP |
| EAN | 0942190363490 |
| Release Date | July 14, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 315 × 7 mm · 490 g |
| Weight | 490 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.