Ek Bilgi
| Product_type | DVD |
|---|---|
| Label | REPERTOIRE RECORDS REPUK1474 |
| EAN | 4009910147429 |
| Release Date | August 2, 2024 |
| Media | CD and DVD |
| Dimensions | 124 × 144 × 12 mm · 148 g |
| Weight | 148 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,522
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Live At Rockpalast |
|---|---|
| Sanatci | Brian Auger & the Trinity |
| Cikis tarihi | 2025-01-03 |
| EAN/UPC | 4009910147429 |
| Label | Repertoire |
| Format | CD |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Product_type | DVD |
|---|---|
| Label | REPERTOIRE RECORDS REPUK1474 |
| EAN | 4009910147429 |
| Release Date | August 2, 2024 |
| Media | CD and DVD |
| Dimensions | 124 × 144 × 12 mm · 148 g |
| Weight | 148 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.