Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Decca |
| EAN | 0602458767384 |
| Release Date | April 20, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 182 × 185 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,775
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | 7-Twist & Shout / We Know |
|---|---|
| Sanatci | Brian Poole & the Tremeloes |
| Cikis tarihi | 2024-04-20 |
| EAN/UPC | 0602458767384 |
| Label | Decca |
| Format | 12in |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Decca |
| EAN | 0602458767384 |
| Release Date | April 20, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 182 × 185 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.