Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Warner Music WETL7862665.1 |
| EAN | 0075678626654 |
| Release Date | March 10, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 311 × 5 mm · 279 g |
| Weight | 279 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,658
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | An Evening With Silk Sonic |
|---|---|
| Sanatci | Silk Sonic |
| Cikis tarihi | 2023-08-04 |
| EAN/UPC | 0075678626654 |
| Label | Atlantic |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Funk |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Warner Music WETL7862665.1 |
| EAN | 0075678626654 |
| Release Date | March 10, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 311 × 5 mm · 279 g |
| Weight | 279 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.