Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | WEA ATL531747.1 |
| EAN | 0075678761713 |
| Release Date | February 4, 2013 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 318 × 318 × 6 mm · 261 g |
| Weight | 261 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,216
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Unorthodox Jukebox |
|---|---|
| Sanatci | Mars, Bruno |
| Cikis tarihi | 2013-02-14 |
| EAN/UPC | 0075678761713 |
| Label | Atlantic |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | WEA ATL531747.1 |
| EAN | 0075678761713 |
| Release Date | February 4, 2013 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 318 × 318 × 6 mm · 261 g |
| Weight | 261 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.