Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | COSMIC ROCK COSMRO029 |
| EAN | 7427255404095 |
| Release Date | August 30, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 312 × 6 mm · 220 g |
| Weight | 220 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,039
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Brute Force |
|---|---|
| Sanatci | Brute Force |
| Cikis tarihi | 2024-08-30 |
| EAN/UPC | 7427255404095 |
| Label | Cosmic Rock |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | COSMIC ROCK COSMRO029 |
| EAN | 7427255404095 |
| Release Date | August 30, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 312 × 6 mm · 220 g |
| Weight | 220 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.