Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | Vinyl |
| Label | PONY CANYON |
| EAN | 4524135188595 |
| Release Date | December 30, 2024 |
| Dimensions | 316 × 318 × 9 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺4,825
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Wake Up |
|---|---|
| Sanatci | Bts |
| Cikis tarihi | 2024-12-27 |
| EAN/UPC | 4524135188595 |
| Label | Pony Canyon |
| Format | LP |
| Tur | Pop / K-Pop |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | Vinyl |
| Label | PONY CANYON |
| EAN | 4524135188595 |
| Release Date | December 30, 2024 |
| Dimensions | 316 × 318 × 9 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.