Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | NUCLEAR BLAST 727361593315 |
| EAN | 0727361593315 |
| Release Date | May 28, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 7 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,199
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | The Witch of the North |
|---|---|
| Sanatci | Burning Witches |
| Cikis tarihi | 2021-05-28 |
| EAN/UPC | 0727361593315 |
| Label | Nuclear Blast |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Heavy Metal |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | NUCLEAR BLAST 727361593315 |
| EAN | 0727361593315 |
| Release Date | May 28, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 7 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.