Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | BACK ON BLACK BOBV807LPLTD |
| EAN | 0803343270815 |
| Release Date | October 15, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 313 × 73 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,416
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Aske |
|---|---|
| Sanatci | Burzum |
| Cikis tarihi | 2022-02-11 |
| EAN/UPC | 0803343270815 |
| Label | Back On Black |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Black Metal |
| Birim sayisi | 1 |
| Style | |
|---|---|
| Label | BACK ON BLACK BOBV807LPLTD |
| EAN | 0803343270815 |
| Release Date | October 15, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 313 × 73 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.